Wypożyczalnia busów Warszawa

Zalety wynajmu busa osobowego

Zastanawiałeś się nad wypożyczeniem busa osobowego w Warszawie? Prezentujemy 7 cech busów osobowych, które przekonają Cię, że to dobra decyzja.

1. Pasażerom jest łatwo wsiadać i wysiadać oraz łatwo jest załadować bagaż do samochodu. Drzwi przesuwane ułatwiają te czynności.

2. Busy osobowe są przestronne. Ze względu na samą ilość miejsca, jaką zapewniają (zarówno dla pasażerów, jak i całego sprzętu), busy osobowe są bezkonkurencyjne.

3. Umożliwiają dopasowanie przestrzeni. Trzeci rząd siedzeń, który składa się do podłogi i zdejmowane fotele w drugim rzędzie, pozwalają dopasować konfigurację w zależności od tego, czy chcesz zabrać rodzinę na spokojne wakacje, czy przewieźć torby ze sprzętem sportowym na aktywny weekend w górach. Drugi rząd często posiada zdejmowane środkowe siedzisko, które może pomieścić trzy fotele samochodowe obok siebie, a niektóre modele są nawet wyposażone we wbudowane podnóżki.

4. Busy osobowe są przyjazne dla rodziny, są osadzone nisko nad ziemią przez co nawet najmniejsze dzieci mogą się do nich z łatwością dostać.

5. Busy osobowe są jednym z najbardziej praktycznych pojazdów. Nie tylko zapewniają wiele miejsc siedzących, ale są również jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów na drogach.

6. Duży wybór aut - w wypożyczalni busów osobowych MAICAR mamy dostępnych wiele modeli busów osobowych na wynajem. Opel Vivaro Long, Ford Transit, Toyota ProAce Vip, Mercedes Vito Extra Long, Opel Movano L3H2, Opel Movano L3H2 / L4H2 czy Ford Transit L4H3.

7. Komfort podróży. Oprócz dużej ilości miejsca, na komfort jazdy busem osobowym wpływają takie elementy jak wspomaganie kierownicy, automatyczna skrzynia biegów, czy klimatyzacja.

Komentarze

 • Gosia – Kraków

  Wynajem busa 8 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

  Czerwiec 14, 2020

  Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Samochód był zadbany i czysty. Będziemy korzystać z usług wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR w przyszłości.

 • Tomek - Warszawa

  Wynajem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Czerwiec 26, 2020

  Właśnie wróciliśmy do domu z rodzinnych wakacji nad morzem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z wypożyczalnią busów osobowych Warszawa - MAICAR. Punktualny odbiór, auto przygotowane tak jak należy, a sama podróż była wyjątkowa.

 • Magda – Warszawa

  Wynajem busa 8 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

  Lipiec 14, 2020

  Wszystko poszło jak należy. Znalazłem samochód na stronie internetowej, skontaktowałam się z przedstawicielem wypożyczalni, odebrałam samochód i wyruszyłam w trasę. Wszystko sprawne i bezproblemowo! Polecam wypożyczalnię busów osobowych Warszawa - MAICAR.

 • Iza – Warszawa

  Wynajem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Lipiec 17, 2020

  Mam bardzo dobre doświadczenia związane z wynajmem busów osobowych z wypożyczalni MAICAR. Serdecznie polecam.

 • Tomek – Warszawa

  Wynajem busa 9 osobowego - Opel Vivaro Long

  Lipiec 21, 2020

  Przedstawiciel wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR zapewnił bardzo profesjonalną i przyjazną obsługę! Samochód był w świetnym stanie technicznym, czysty i dobrze utrzymany! Gorąco polecam!!! Jechałem w dwudniową podróż służbową i potrzebowałem wysokiej klasy samochodu na moje spotkanie.

 • Piotr – Warszawa

  Wynajem busa 8 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

  Lipiec 28, 2020

  Polecam współpracę z wypożyczalnią busów osobowych Warszawa - MAICAR. Prezentowane auta są zgodne ze stanem faktycznym, nie ma żadnych ukrytych opłat, a auto można bardzo szybko odebrać. Auto idealnie sprawdziło się podczas wycieczki.