Wynajem busa 8 osobowego

Wynajem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip

Toyota ProAce Vip to bus 8 osobowy z silnikiem 2.0L Diesel o mocy 180KM. Auto jest wyposażone w klimatyzację oraz automatyczną skrzynię biegów. Samochód świetnie sprawdza się przy organizacji imprez, zwłaszcza gdy zależy nam, by goście podróżowali w komfortowych warunkach. Cena wypożyczenia busa zaczyna się od 180pln za dobę.

Wynajem busa 8 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

Mercedes Vito Extra Long wyposażony jest w silnik o mocy 163KM i pojemności 2,2L. Auto posiada klimatyzację, jest przestronne i luksusowe. Podobnie jak Toyota ProAce Vip świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy zależy nam na wysokim komforcie podróżujących.

Komentarze

 • Marzena – Legionowo

  Wynajem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Luty 4, 2020

  Zdecydowałam się na wynajęcie auta z wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR, ponieważ otrzymałam bezkonkurencyjną cenę na wynajem Toyoty ProAce Vip. To był pierwszy raz, gdy korzystałam z usług wypożyczalni samochodów. Auto zostało podstawione pod Lotnisko Chopina w Warszawie. Bardzo uprzejmy pracownik firmy przekazał nam klucze i kilkanaście minut od wylądowania, mogliśmy cieszyć się z podróży. Bus był w doskonałym stanie, był bardzo czysty i zatankowany do pełna. Polecam współpracę z wypożyczalnią busów osobowych Warszawa - MAICAR!

 • Adam - Poznań

  Bus 8 osobowy - Mercedes Vito Extra Long

  Maj 26, 2020

  Skontaktowałem się telefonicznie z pracownikiem wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR. Odpowiedziałam na kilka pytań i dosłownie po 2 godzinach odebrałem busa osobowego Mercedes Vito Extra Long. Potrzebowałem wynająć auto "na teraz" gdyż postanowiliśmy wykorzystać piękną pogodę i pojechać na półwysep helski. Bus 8 osobowy świetnie się sprawdził, gdyż jechaliśmy wraz z grupą przyjaciół. Przedstawiciel wypożyczalni był bardzo przyjazny. Z pewnością wrócę do wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR.

 • Piotr – Kielce

  Wynajem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Listopad 18, 2019

  Niedawno wynająłem busa 8 osobowego - Toyota ProAce Vip, żeby zabrać dalszą rodzinę na imprezę urodzinową mojej siostry. Odebranie auta było wygodne, a pracownik wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR sprawił, że wynajem busa był przyjemnością. Polecam współpracę z wypożyczalnią MAICAR.