Wynajem busa 9 osobowego

Bus 9 osobowy - Opel Vivaro Long

W wypożyczalni busów MAICAR.pl mamy do dyspozycji busy 9 osobowe. Pierwszym autem w naszej wypożyczalni, który możemy Państwu zaoferować to bus 9 osobowy – Opel Vivaro Long. Samochód ma klimatyzację oraz manualną skrzynię biegów. Silnik busa to Diesel 1,6L o mocy 125-140KM. Opel Vivaro świetnie sprawdza się do organizacji wyjazdu dużą grupą na urlop. Wypożyczenie busa jest możliwe już od 120pln za dobę.

Bus 9 osobowy - Ford Transit

Drugim samochodem, który polecamy, jest bus 9 osobowy – Ford Transit Podobnie jak Opel Vivaro Long auta ma klimatyzację oraz manualną skrzynię biegów. Silnik Diesel 2,0L o mocy 130-170KM zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy. Ford Transit to auto przestrzenne i bardzo ładowne. Umożliwia wyjazd dużą grupą i zabranie ze sobą np. dodatkowego sportowego. W naszej wypożyczalni koszt wynajmu busa zaczyna się od kwoty 140 złotych.

Bus 9 osobowy - Mercedes Vito Extra Long

W naszej flocie dysponujemy także luksusowym busem 9 osobowym – Mercedes Vito Extra Long. Wysoki standard auta, klimatyzacja oraz niesamowity wygląd sprawiają, że auto świetnie nadaje się na różnego typu okoliczności np. wesela. Umożliwia komfortowy przejazd grupy na miejsce imprezy. Bus jest wyposażony w silnik 2,2L o mocy 163KM. Koszt wypożyczenia auta jest możliwy już od 140pln za dobę.

Komentarze

 • Majka – Piaseczno

  Wynajem busa 9 osobowego - Opel Vivaro Long, Mercedes Vito Extra Long

  Luty 14, 2020

  Pomagaliśmy naszym przyjaciołom w organizacji wesela. Od urzędu stanu cywilnego do miejsca imprezy mieliśmy do przejechania 80 kilometrów. Konieczne było zorganizowanie transportu dla gości. By zapewnić komfort, zdecydowaliśmy się na wynajem busów MAICAR. Była to świetna decyzja. Wybraliśmy samochód Opel Vivaro Long oraz luksusowego Mercedesa Vito Extra Long. Auta były świetnie przygotowane. Ponadto otrzymaliśmy upominek dla naszej pary młodej, co było dla nas dużym zaskoczeniem. Wypożyczalnia busów osobowych Warszawa - MAICAR jest zdecydowanie godna polecenia.

 • Tomek - Legionowo

  Wynajem busa 9 osobowego – Opel Vivaro Long

  Luty 18, 2020

  Od kilku dni szukałem samochodu marki Opel Vivaro Long. Bardzo lubię tego busa gdyż, często nim podróżowałem. Szukałem wypożyczalni aut, która będzie posiadała model o silniku 2,0L. Zależało mi także na rozsądnej cenie. Znajomy polecił mi wypożyczalnię busów osobowych Warszawa - MAICAR. Po krótkim telefonie okazało się, że możliwy jest wynajem tego auta. Ponadto mogłem go odebrać tego samego dnia, co było dla mnie świetną wiadomością. Teraz ja mogę z czystym sumieniem polecić MAICAR!

 • Adam – Łódź

  Wynajem busa 9 osobowego – Opel Vivaro Long

  Listopad 12, 2019

  Wynajem busa 9 osobowego – Ford Transit Znajomy poprosił mnie o pomoc w przeprowadzce do miasta oddalonego o 70 kilometrów od naszej miejscowości. Miał do zabrania sprzęt sportowy. Chcieliśmy pojechać na miejsce z grupą przyjaciół, by pomóc mu w pracach związanych z wykończeniem mieszkania. Zdecydowaliśmy się na wynajem busa Ford Transit. Auto jest wysokie i ładowne, a klimatyzacja pozwoliła nam odetchnąć, gdyż temperatura powietrza wynosiła 30 stopni. Bus został podstawiony pod mieszkanie, z którego mieliśmy zabrać rzeczy. Usługa wynajmu w jedną stronę umożliwiła nam, pozostanie na miejscu i świętowanie. Dziękujemy wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR za wypożyczenie nam tego samochodu i super obsługę klienta.