Wynajem busów i aut luksusowych:

By ułatwić proces wynajmu auta proces wypożyczenia auta, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów.


Na ile dni mogę wynająć samochód?

W wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR można wynająć auto na dni, tygodnie, a nawet miesiące. Najem długoterminowy premiujemy specjalną ofertą cenową.


Czy wymagana jest rezerwacja auta z kilkudniowym wyprzedzeniem?

W naszej wypożyczalni można odebrać auto nawet w ciągu 30 minut od momentu rezerwacji.


Czy odebrać auto może inna osoba niż osoba, która dokonała rezerwacji?

Osoby, które nie będą prowadziły samochodu, mogą również dokonać rezerwacji. Prosimy by podać dane kierowcy pojazdu, przed odbiorem auta.


Jakich potrzebuję dokumentów, by wynająć busa lub samochód luksusowy?

Każda osoba, która zamierza wypożyczyć auto, musi mieć przy sobie ważne prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Dokumenty należy okazać w momencie odbioru samochodu.


Czy mogę umówić się na odbiór samochodu do domu lub siedziby firmy?

Oczywiście! Nasze busy i auta luksusowe dostarczamy w dowolne miejsce kraju. Podczas rozmowy z konsultantem przekaż informację o preferowanej formie odbioru samochodu.


Czy mogę umówić się na dostarczenie auta na parking hotelowy albo na lotnisko?

Podobnie jak w przypadku odbioru auta w domu czy siedzibie firmy, możemy je dostarczyć także na parking hotelowy. Siedziba naszej firmy znajduje się w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie, jest dla nas codziennością podstawianie pojazdu, dla osób które są w podróży.


Czy istnieje możliwość wynajmu w jedną stronę?

Tak. Zapewniamy usługę jednokierunkową, która umożliwia zwrot pojazdu w dowolnym miejscu.


Czy mogę zapłacić kartą kredytową za wynajem busów i aut luksusowych?

Tak. Akceptujemy płatności kartą kredytową.


Czy mogę zapłacić gotówką za wypożyczenie auta?

Tak. Przyjmujemy także płatności gotówką.


O czym należy pamiętać przy oddawaniu samochodu?

Upewnij się, że nie zostawiłeś niczego w samochodzie. Sprawdź, czy nie został bagaż albo dokumenty.


Komentarze

 • Maciek - Gdańsk

  Wynajem busa 7 osobowego

  Grudzień 18, 2019

  Potrzebowałem wynająć busa na wyjazd w góry. Chcieliśmy spędzić aktywny urlop z rodziną. Mieliśmy do zabrania sprzęt sportowy - narty, ponadto chcieliśmy, by bus został dostarczony do domu. Z wypożyczalnią busów osobowych Warszawa - MAICAR wszystko przebiegło sprawnie. Pojazd był dostarczony w umówionym terminie, a po urlopie odebrał go przedstawiciel firmy. Dziękujemy za umożliwienie nam wyjazdu!

 • Michał - Warszawa / Mokotów

  Wynajem busa dostawczego

  Marzec 11, 2020

  Bus dostawczy był potrzebny, by zamknąć zlecenie dla mojego klienta. Miałem do przewiezienia narzędzia oraz materiały konieczne do wykonania prac. Z pomocą wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR wszystko przebiegło sprawnie, dzięki czemu mogłem zdać powierzone mi prace. Polecam.