Wynajem busów

Wynajem busa to dobry sposób przewóz gości na imprezie okolicznościowej czy jako transportu umożliwiający wyjazd nad morze czy w góry. Wypożyczenie busa sprawi, że wyjazd na koncert lub imprezę będzie tańszy. Ponadto unikasz dodatkowego wysiłku związanego z planowaniem spotkań podczas podróży, dzięki czemu nikt nie przegapi dobrej zabawy. Busy osobowe należą do najbezpieczniejszych pojazdów na drodze. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa pasażerów, łatwe wsiadanie i wysiadanie oraz przesuwne drzwi są pomocne podczas podróży z dziećmi. Auta w MAICAR są wyposażone w klimatyzację, co wpływa na komfort podróżowania. Nasze pojazdy są świetnie utrzymane i nowoczesne. W naszej flocie znajdują się pojazdy najlepszych marek w atrakcyjnych cenach.

W wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR oferujemy do wynajmu:
- bus 7 osobowy
- bus 8 osobowy
- bus 9 osobowy

Jeśli chodzi o przeznaczenie naszych pojazdów, posiadamy:
- busy osobowe
- busy brygadowe
- busy dostawcze

Miejsce działania:
Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem busów w Warszawie, Piasecznie, Legionowie, Pruszkowie. Ponadto możliwe jest wypożyczenie busów w Łodzi, Białymstoku, Olsztynie, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławie, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Kielcach oraz Lublinie. Działamy na terenie całego kraju, możemy dostarczyć auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Komentarze

 • Ewelina – Łódź

  Wynajem busa 9 osobowego - Opel Vivaro Long

  Luty 04, 2020

  Sprawna transakcja, świetna komunikacja z przedstawicielem wypożyczalni busów MAICAR. Samochód był sprawny technicznie, zadbany, a co najważniejsze - świetnie się nim jeździło. Polecam!

 • Piotr – Kielce

  Wynajem busa 9 osobowego - Ford Transit

  Luty 04, 2020

  Zabrałem rodzinę na kilka dni na mazury. Pracownicy MAICAR byli bardzo uprzejmi i komunikatywni, szybko odpowiadali na wszelkie pytania. Pojazd był bardzo czysty i sprawdzał się doskonale zarówno w mieście jak i na autostradzie. Gorąco polecam wynajem busa w wypożyczalni aut MAICAR.

 • Magda – Łódź

  Wynajem busa 7 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Maj 14, 2020

  Świetnie bawiliśmy się w Międzyzdrojach podczas naszej majówki. Samochód z MAICAR był taki jak w opisie - bardzo przestronny, zadbany, a jazda była przyjemnością. Było to idealne rozwiązanie na naszą długą drogę - zwykle męczyłam się jazdą po kilku godzinach, ale nie w tym samochodzie. Każde miejsce w busie, w tym trzeci rząd, było naprawdę wygodne; nasza siedmioosobowa grupa, w tym dwóch seniorów i dwoje dzieci, nie miała żadnych zastrzeżeń. Pracownicy wypożyczalni pojawili się na czas, we wskazanym przez nas miejscu. Wszystko było, tak jak należy. Z pewnością wypożyczę tego busa jeszcze raz.

 • Mirek – Warszawa

  Wynajem busa 9 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

  Kwiecień 12, 2020

  Niedawno wypożyczyłem busa z MAICAR, auto zostało podstawione pod lotnisko Chopina. Odbiór pojazdu był łatwy i szybki. Personel firmy jest bardzo pomocny, grzeczny i kompetentny. Jest to doskonała wypożyczalnia samochodów, której główne atuty to świetne busy oraz wysoki poziom obsługi klienta. Z pewnością skorzystam z MAICAR ponownie, podczas mojej kolejnej wizyty w Warszawie.

 • Tomek – Łódź

  Wynajem busa 7 osobowego - Toyota ProAce Vip

  Luty 12, 2020

  Chciałbym podziękować firmie MAICAR za dostarczenie fantastycznego i niezawodnego pojazdu. Poprosiłem pracownika firmy o dostarczenie pojazdu do Łodzi. Chciałem zabrać znajomych na tygodniowy relaks w pięknym pensjonacie nad morzem w okolicy Gdańska. Poprosiłem, by przedstawiciele firmy odebrali pojazd natychmiast po naszym przyjeździe na miejsce docelowe. Auto na czas urlopu nie było nam potrzebne, gdyż planowaliśmy raczej spokojny odpoczynek bez zwiedzania. Zadzwoniłem do firmy i poprosiłem o taką nietypową usługę. Rozmowa z pracownikiem trwała krótką chwilę. Tydzień później mogliśmy cieszyć się z długo wyczekiwanego urlopu. Wypożyczalnia busów MAICAR jest zdecydowanie godna polecenia.

 • Piotr – Kielce

  Wynajem busa 9 osobowego - Mercedes Vito Extra Long

  Styczeń 24, 2020

  Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, jak funkcjonuje wypożyczalnia busów MAICAR. Przyjazna obsługa i niewiarygodnie szybka załatwienie formalności. Z pewnością skorzystamy z usług Waszej firmy ponownie.

 • Emila – Poznań

  Wynajem busa 9 osobowego - Opel Vivaro Long

  Marzec 14, 2020

  Mam doskonałą opinię na temat firmy MAICAR, a co najważniejsze - na temat niesamowicie przyjaznego i pomocnego personelu. Już drugi raz przyjechaliśmy ze znajomymi na weekend do Warszawy. Chcieliśmy odwiedzić kilka ulubionych miejsc oraz odwiedzić moją rodzinę w Legionowie. Opel Vivaro Long jak zwykle świetnie się sprawdził i mogę z czystym sumieniem polecić to auto. Wypożyczalnia busów MAICAR dba o swoich klientów, to jedna z najlepszych firm, z jakimi się zetknęłam. Powodzenia na przyszłość - no i oczywiście, dziękuję za pomoc przy wynajęciu auta!