Wynajem busów w Warszawie

14 miejsc, które warto odwiedzić busem w Warszawie

Wynajem busów w Warszawie

Wynajem busa osobowego umożliwia zaplanowanie wspaniałych wakacji. Prezentujemy 14 miejsc w Warszawie, które warto odwiedzić po wypożyczeniu busa. Warszawa jest prawdopodobnie najbardziej znanym miastem w Polsce. Nic dziwnego – to stolica kraju, ale Warszawa jest znana także z wielu innych powodów.

Pałac Kultury i Nauki - plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Najbardziej rozpoznawalnym budynkiem w Warszawie jest Pałac Kultury i Nauki. Jest to najwyższy budynek w Warszawie. Winda umożliwia wjazd na górę i podziwianie przepięknej panoramy miasta.

Praga

Innym kultowym miejscem w Warszawie jest Praga. Busem osobowym można się bardzo szybko przedostać na miejsce docelowe. Praga jest pozbawiona komercyjnego napływu sieciowych knajp na każdym rogu - oczekujcie kawiarni artystycznych, uroczych księgarni, lokalnych pubów z atmosferą i tętniącym życiem graffiti.

Łazienki królewskie

Oprócz miejskiej zabudowy Warszawa jest bardzo zielonym miastem. Jest pełna ogrodów, parków liściastych i wszystkich uroków natury. Łazienki to jeden z najlepszych parków miejskich w Europie Centralnej. Rozległe ogrody, ogromny staw, kawiarnia sprzyjają odpoczynkowi. Dojazd busem osobowym z centrum miasta do łazienek królewskich to około 15 minut.

Muzeum Chopina - Pałac Gnińskich, Okólnik 1, Warszawa

Warszawa jest także rodzinnym miastem Fryderyka Chopina. W mieście znajduje się Muzeum Chopina, a Krakowskie Przedmieście znane jest ze słynnych ławeczek Chopinowskich. Busem osobowym można się także dostać na koncert jego muzyki.

Pałac Prezydencki - Krakowskie Przedmieście 48/50, Warszawa

To właśnie tutaj od XVII wieku stacjonują polscy prezydenci. Pałac jest codziennie strzeżony, ale dostępny dla wszystkich. Przed pałacem znajduje się pomnik Józefa Poniatowskiego, dowódcy Wojska Polskiego.

Zamek Królewski - plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa

Dawniej rezydencja królewska między XVI a XVIII wiekiem, obecnie zamek mieści muzeum i jest otwarty dla zwiedzających. Odrestaurowany i wyposażony w dzieła sztuki, przenosi zwiedzających do czasów Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla I Rzeczypospolitej. Zamek królewski to miejsce obowiązkowe podczas wycieczki busem osobowym do Warszawy.

Warszawa - starówka

Starówka

Wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO warszawska Starówka została całkowicie odbudowana po II wojnie światowej, głównie na podstawie XVIII-wiecznych obrazów włoskiego malarza Canaletto. Sercem okolicy, strzeżonej dumnie przez warszawską syrenkę, jest Rynek Starego Miasta z restauracjami i kawiarniami. Odwiedzający powinni też koniecznie zobaczyć Barbakan i Katedrę św. Jana, a także zwiedzić malownicze, kręte uliczki.

Muzeum Narodowe - al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa

Miłośnicy sztuk pięknych powinni udać się do Muzeum Narodowego, gdzie będą mogli odnaleźć sztukę polską i europejską od średniowiecza do współczesności. W muzeum znajduje się kilka galerii poświęconych polskiej sztuce, w których znajdują się jedne z najlepszych dzieł czołowych malarzy w kraju, w tym Jana Matejki i Józefa Chełmońskiego. Dojazd busem osobowym jest bardzo łatwy, gdyż miejsce znajduję się w centrum Warszawy. Dookoła znajduje się sporo miejsc parkingowych. Muzeum znane jest również z ciekawych wystaw okazjonalnych, więc przed wizytą koniecznie sprawdź, co aktualnie Muzeum ma do zaoferowania.

Zachęta - plac Stanisława Małachowskiego 3, 00-916 Warszawa
Dedykowana sztuce współczesnej, Zachęta organizuje wystawy. Zachęta znajduje się przy ul. Stanisława Małachowskiego, niedaleko ogrodu Saskiego w Warszawie. Busem osobowym można łatwo zaparkować w okolicy, gdyż dookoła znajdują się liczne parkingi. W ramach promocji artystów z Polski i zagranicy galeria organizuje liczne rozmowy, dyskusje i pokazy. Zwiedzający mogą także odwiedzić księgarnie, w której znajduje się duży wybór publikacji związanych ze sztuką.

Warszawa - wypożycz busa

Fotoplastikon - al. Jerozolimskie 51, 00-697 Warszawa

Warszawski Fotoplastikon to jedno z niewielu takich miejsc w Polsce i jedno z nielicznych na świecie. Teatr stereoskopowy, oparty na systemie rotacyjnych obrazów Kaiser-panorama, umożliwia widzom oglądanie zmieniających się trójwymiarowych obrazów. Teatr stereoskopowy był prekursorem dla kin. Warszawskie archiwum Fotoplastikonu zawiera ponad 3 000 oryginalnych zdjęć z miasta i z całego świata. Bus osobowy najlepiej zaparkować przy ul. Nowogrodzkiej, gdyż Al. Jerozolimskie bywają zatłoczone.

Centrum Nauki Kopernik - Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa

Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić podczas wycieczki busem osobowym to położone nad brzegiem Wisły Centrum Nauki Kopernik, które jest największym ośrodkiem naukowym w Polsce. Znajduje się w nim ponad 450 interaktywnymi wystaw w sześciu interdyscyplinarnych galeriach. Szczególnie warte odwiedzenia jest Niebo planetarium Kopernika, które oferuje pokazy filmowe i pokazy na żywo. Ci, którzy chcą uciec od tłumów podekscytowanych dzieci, mogą zdecydować się na wizytę w ośrodku podczas wieczorów dla dorosłych, które odbywają się raz w miesiącu między 19.00 a 22.00.

Nabrzeże Wisły

Jest to miejsce szczególnie popularne wśród młodych ludzi. W weekend po obu stronach Wisły nabrzeża stają się popularnym miejscem spotkań. Strona wschodnia, z piaskiem i trawą, charakteryzuje się bardziej naturalnym klimatem i niezliczoną ilością ognisk, natomiast strona zachodnia, przyciąga ludzi licznymi ciężarówkami z jedzeniem i plażowymi barami.

Muzeum Neonu - Mińska 25, 03-808 Warszawa - Praga

Muzeum Neonu stara się zachować unikalny klimat epoki zimnej wojny w Warszawie: ikoniczne neony miasta. Zaprojektowane przez znanych artystów, projektantów i architektów neony powoli znikają z ulic, znajdując jednocześnie schronienie w tym specyficznym miejscu. Muzeum oferuje ciekawą lekcję typografii, jak również zachowania wzornictwa funkcjonalnego. Miejsce znajduje się kilkanaście minut od centrum, dlatego wynajem busa osobowego umożliwia komfortowe dotarcie do muzeum.

Złote Tarasy - Złota 59, 00-120 Warszawa

Złote Tarasy to centrum handlowe znajdujące się w sercu miasta, bezpośrednio przy dworcu Warszawa Centralna. Oprócz zrobienia zakupów można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej czy rozrywkowej. W podziemiu znajduje się parking, w którym można zaparkować wynajętym busem.

To już koniec pierwszej części propozycji na zwiedzanie Warszawy busem osobowym. Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią aut, pomożemy wybrać najlepszy samochód dostosowany do Twoich potrzeb.
Wynajem Aut Wynajem Busów Wypożyczalnia aut Wypożyczalnia busów

Komentarze

Malwina – Kraków
Wynajem busa 8 osobowego
Mercedes Vito Extra Long

Spędziliśmy w Warszawie piękny weekend. Miasto ma wiele do zaoferowania, a wynajęty bus umożliwił nam komfortowe zwiedzanie miasta. Wypożyczalnia busów osobowych Warszawa - MAICAR jest godna polecenia.

Tomek - Poznań
Wynajem busa 8 osobowego -
Toyota ProAce Vip

Przyjechaliśmy wraz z moimi współpracownikami na delegację służbową do Warszawy. Wynajęliśmy busa z wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR. Po zakończonych spotkaniach biznesowych mogliśmy zobaczyć miasto. Stolica jest przepiękna, a wypożyczalnia aut MAICAR jest zdecydowanie godna polecenia!

Iza – Piaseczno
Wynajem busa 9 osobowego
Opel Vivaro Long

Warszawa jako miasto, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wynajętym busem odwiedziliśmy stare miasto w Warszawie, Muzeum Narodowe, Fotoplastikon. Wieczorami spędzaliśmy wspaniały czas na nabrzeżu Wisły. Wszystkie opisane miejsca są wyjątkowo, podobnie jak jakość obsługi klienta w wypożyczalni busów osobowych Warszawa - MAICAR.

Maicar - Wynajem busów i samochodów osobowych Warszawa - ZADZWOŃ! 606 395 202

Wypożyczalnia samochodów i busów w Warszawie. Ponad 150 pojazdów! Najlepsze ceny! Wynajm aut luksusowych i busów na krótki i długi termin! Dojazd i ubezpieczenie! Zadzwoń - 606-395-202Audi A6 Avant , Audi A6 Avant wynajem , Audi wypożyczalnia , Auto luksusowe wynajem , Bezpieczne i komfortowe busy , Brwinów wynajem busów , Bus 9-osobowy Warszawa , bus dla grup Janki , bus do wynajęcia Janki , Bus na godziny , Bus na godziny Warszawa , Bus na przeprowadzkę , bus na wycieczkę Janki , Bus Opel Vivaro wynajem] , Bus Wawa najtaniej , Busy 5-osobowe , Busy 6-osobowe , Busy 6-osobowe Brwinów , Busy 6-osobowe Józefów , Busy 6-osobowe Kobyłka , Busy 6-osobowe Nowy Dwór Mazowiecki , Busy 6-osobowe Otwock , Busy 6-osobowe Piastów , Busy 6-osobowe Radom , Busy 6-osobowe Radzymin , Busy 6-osobowe Raszyn , Busy 6-osobowe Sulejówek , Busy 6-osobowe Tarczyn , Busy 6-osobowe Wołomin , Busy 6-osobowe Ząbki , Busy 6-osobowe Żoliborz , Busy 6-osobowe Żyrardów , Busy 6-osoboweBrwinów , Busy 6-osoboweJózefów , Busy 6-osoboweKobyłka , Busy 6-osoboweNowy Dwór Mazowiecki , Busy 6-osoboweOtwock , Busy 6-osobowePiastów , Busy 6-osoboweRadom , Busy 6-osoboweRadzymin , Busy 6-osoboweRaszyn , Busy 6-osoboweSulejówek , Busy 6-osoboweTarczyn , Busy 6-osoboweWołomin , Busy 6-osoboweZąbki , Busy 6-osoboweŻoliborz , Busy 6-osoboweŻyrardów , Busy 7-osobowe , Busy 7-osobowe Brwinów , Busy 7-osobowe Józefów , Busy 7-osobowe Kobyłka , Busy 7-osobowe Nowy Dwór Mazowiecki , Busy 7-osobowe Otwock , Busy 7-osobowe Piastów , Busy 7-osobowe Radom , Busy 7-osobowe Radzymin , Busy 7-osobowe Raszyn , Busy 7-osobowe Sulejówek , Busy 7-osobowe Tarczyn , Busy 7-osobowe Wołomin , Busy 7-osobowe Ząbki , Busy 7-osobowe Żoliborz , Busy 7-osobowe Żyrardów , Busy 8-osobowe , Busy 8-osobowe Brwinów , Busy 8-osobowe Józefów , Busy 8-osobowe Kobyłka , Busy 8-osobowe Nowy Dwór Mazowiecki , Busy 8-osobowe Otwock , Busy 8-osobowe Piastów , Busy 8-osobowe Radom , Busy 8-osobowe Radzymin , Busy 8-osobowe Raszyn , Busy 8-osobowe Sulejówek , Busy 8-osobowe Tarczyn , Busy 8-osobowe Wołomin , Busy 8-osobowe Ząbki , Busy 8-osobowe Żoliborz , Busy 8-osobowe Żyrardów , Busy 9-osobowe , Busy do wynajęcia , Busy do wynajęcia Brwinów , Busy do wynajęcia Józefów , Busy do wynajęcia Kobyłka , Busy do wynajęcia Nowy Dwór Mazowiecki , Busy do wynajęcia Otwock , Busy do wynajęcia Piastów , Busy do wynajęcia Radom , Busy do wynajęcia Radzymin , Busy do wynajęcia Raszyn , Busy do wynajęcia Sulejówek , Busy do wynajęcia Tarczyn , Busy do wynajęcia Wołomin , Busy do wynajęcia Ząbki , Busy do wynajęcia Żoliborz , Busy do wynajęcia Żyrardów , Busy dostawcze Brwinów , Busy dostawcze Józefów , Busy dostawcze Kobyłka , Busy dostawcze Nowy Dwór Mazowiecki , Busy dostawcze Otwock , Busy dostawcze Piastów , Busy dostawcze Radom , Busy dostawcze Radzymin , Busy dostawcze Raszyn , Busy dostawcze Sulejówek , Busy dostawcze Tarczyn , Busy dostawcze Warszawa , Busy dostawcze Wołomin , Busy dostawcze Ząbki , Busy dostawcze Żoliborz , Busy dostawcze Żyrardów , busy osobowe Brwinów , busy osobowe Józefów , busy osobowe Kobyłka , busy osobowe Nowy Dwór Mazowiecki , busy osobowe Otwock , busy osobowe Piastów , busy osobowe Pruszków , busy osobowe Radom , busy osobowe Radzymin , busy osobowe Raszyn , busy osobowe Sulejówek , busy osobowe Tarczyn , busy osobowe Warszawa , busy osobowe Wołomin , Busy osobowe wynajem , busy osobowe Ząbki , busy osobowe Żoliborz , busy osobowe Żyrardów , Busy Warszawa , Busy Wawa , busy wynajem , busy wynajem Brwinów , busy wynajem cennik , busy wynajem Józefów , busy wynajem Kobyłka , busy wynajem Nowy Dwór Mazowiecki , busy wynajem Otwock , busy wynajem Piastów , busy wynajem Pruszków , busy wynajem Radom , busy wynajem Radzymin , busy wynajem Raszyn , busy wynajem Sulejówek , busy wynajem Tarczyn , busy wynajem Wołomin , busy wynajem Ząbki , busy wynajem Żoliborz , busy wynajem Żyrardów , Cennik wynajmu busów , cennik wynajmu busów dostawczych w Warszawie , Cennik wynajmu busów osobowych w Warszawie , Cennik wynajmu samochodów osobowych , Cennik wypożyczenia samochodów Warszawa , Czy wypożyczalnia może podstawić samochód na lotnisko Okęcie? , Czy wypożyczalnia samochodów Maicar w Warszawie posiada auta z napędem 4x4? , Czy wypożyczalnia samochodów Maicar w Warszawie posiada samochody z automatyczną skrzynią biegów? , Ford Tourneo Custom , Ford Transit L2H2 , Ford transit specyfikacja , Ford Transit Warszawa , Ford Transit wynajem , Ford Transit wynajem długoterminowy , Ford transit wynajem krótkoterminowy , gdzie najtaniej wynająć samochód , gdzie wynająć busa? , Gdzie wypożyczyć busa w Warszawie? , Gdzie wypożyczyć samochód? , Gzie wynająć Audi a6 avant , jak zaoszczędzić na wynajmie samochodu , Jakie dokumenty są wymagane do wynajęcia samochodu w Maicar w Warszawie? , Jakie są ceny wypożyczenia samochodu w Warszawie? , Jakie są godziny otwarcia wypożyczalni samochodów Maicar w Warszawie? , Józefów wynajem busów , Kobyłka wynajem busów , luksusowe samochody na wynajem na lotnisku Chopina , luksusowe samochody na wynajem w Warszawie , Luksusowy bus , Mercedes E220 , Mercedes E300 , Mercedes S400 Long , Mińsk Mazowiecki , Mińsk Mazowiecki wynajem busów , najem samochodów Warszawa Okęcie , najlepsza wypożyczalnia samochodów , Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Grodzisku Mazowieckim , Najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa , Najtańsza wypożyczalnia busów w Warszawie , Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie , najtańsze samochody - wynajem , Nowy Dwór Mazowiecki wynajem busów , Obrotowe siedzenia , oferta wynajmu samochodów , Oferta wypożyczalni samochodów Maicar , Opel Movano wynajem , Opel Vivaro wypożyczalnia Warszawa , Otwock wynajem busów , Peugeot Traveller , Peugeot Traveller wypożyczalnia , Piastów wynajem busów , Porównanie modeli Audi , porównanie modeli Mercedes , Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina wynajem samochodów , Radom wynajem busów , Radzymin wynajem busów , Raszyn wynajem busów , samochody do wynajęcia , samochody dostawcze wypożyczalnia , samochody na lotnisko Chopina , Sulejówek wynajem busów , tania wypożyczalnia busów Warszawa , Tanie busy brygadówki , Tanie busy na godziny , tanie busy Warszawa , tanie wypożyczalnie samochodów , Tarczyn wynajem busów , Toyota Camry Hybryda , Toyota CHR Hybryda , Toyota Corolla Hybryda , Toyota Corolla wynajem , Toyota Proace VIP , Toyota ProAce wynajem , Toyota RAV4 , Toyota wynajem najtaniej , Toyota wypożyczalnia , usługi wynajmu samochodów dla firm , Warszawa , Warszawa wypożyczalnia busów , Wawa , Wołomin wynajem busów , Wynajem audi w Warszawie , wynajem aut lotnisko Chopina , Wynajem aut w Warszawie , wynajem aut Warszawa , Wynajem busów , wynajem busów Brwinów , Wynajem busów dostawczych , wynajem busów Grodzisk Mazowiecki , wynajem busów Janki , wynajem busów Józefów , wynajem busów Kobyłka , Wynajem Busów Łomianki , Wynajem Busów na Imprezy , Wynajem Busów na Wakacje , wynajem busów Nowy Dwór Mazowiecki , wynajem busów osobowych , wynajem busów osobowych, , wynajem busów Otwock , wynajem busów Piastów , wynajem busów Pruszków , wynajem busów Radom , wynajem busów Radzymin , wynajem busów Raszyn , wynajem busów Sulejówek , wynajem busów Tarczyn , Wynajem busów w Grodzisku Mazowieckim , Wynajem busów w Legionowie , Wynajem busów Warszawa , Wynajem busów Wawa , wynajem busów Wołomin , wynajem busów Ząbki , wynajem busów Żoliborz , wynajem busów Żyrardów , wynajem długoterminowy , wynajem mercedesów , Wynajem Opel Vivaro , wynajem pojazdów Janki , Wynajem samochodów , wynajem samochodów dostawczych na lotnisku Chopina , wynajem samochodów Janki , wynajem samochodów Lotnisko Chopina , Wynajem samochodów na lotnisku Chopina w Warszawie , wynajem samochodów Warszawa , wypożyczalnia busów Brwinów , Wypożyczalnia busów cennik , wypożyczalnia busów Janki , wypożyczalnia busów Józefów , wypożyczalnia busów Kobyłka , wypożyczalnia busów Nowy Dwór Mazowiecki , Wypożyczalnia busów opinie , wypożyczalnia busów Otwock , wypożyczalnia busów Piastów , wypożyczalnia busów Pruszków , wypożyczalnia busów Radom , wypożyczalnia busów Radzymin , wypożyczalnia busów Raszyn , Wypożyczalnia busów Sochaczew , wypożyczalnia busów Sulejówek , wypożyczalnia busów Tarczyn , wypożyczalnia busów Warszawa , wypożyczalnia busów Wołomin , wypożyczalnia busów Ząbki , wypożyczalnia busów Żoliborz , wypożyczalnia busów Żyrardów , Wypożyczalnia cennik , wypożyczalnia Mercedesów , Wypożyczalnia pojazdów luksusowych Warszawa , wypożyczalnia samochodów , wypożyczalnia samochodów Janki , wypożyczalnia samochodów luksusowych , Wypożyczalnia samochodów Maicar w Warszawie , wypożyczalnia samochodów Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina , Wypożyczalnia samochodów Sochaczew , Wypożyczalnia samochodów w Warszawie , Wypożyczalnia samochodów Warszawa , wypożyczalnia samochodów z odbiorem na lotnisku , Wypożyczalnia Warszawa , wypożyczalnia Warszawa, Maicar , wypożyczenie busa za granicą , Ząbki wynajem busów , zasady dotyczące paliwa przy wynajmie samochodu w Maicar w Warszawie , zasady dotyczące zwrotu samochodu , Żoliborz wynajem busów , Żyrardów wynajem busów ,